Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Kenarı Çiçekli Lif Örneği

Lif modellerinden çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Yuvarlak lif modellerine bir örnek hazırladık. Düz lifler örüp kenarını örgü çiçek modelleriyle süslediğimiz örneklerden. Çeyizler için lif modellerini sıklıkla örüyoruz. Bugün yine çeyizlik lif modelleri veya günlük kullanım için öreceğimiz lif anlatımı hazırladık. Yuvarlak kenarı çiçekli lif örneği severek öreceğimiz liflerden. Biraz ördüğümüz yuvarlak liflerden bahsedelim. Daha sonra yeni lifin yapılışına geçeriz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz liflerden bahsedeceğiz. En güzel liflerden biri kelebekli yuvarlak lif yapılışı. Sade ve kullanışlı. Sade ve kullanışlı liflerden bir diğeri de çiçekli kolay yuvarlak lif yapılışı. Çok şık iki renkli lif modellerinden. Son örneğimiz ise yeni 2 katlı yuvarlak lif yapılışı olacak. Tüm lif örnekleri anlatımı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yuvarlak kenarı çiçekli lif örneğinin anlatımına geçelim.

Çiçekli Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Kenarı çiçekli, yıldız lif modelleri, yuvarlak lif modelleri olarak öreceğimiz kolay liflerden bir tane daha. Uzun lif modelleri, kese lif modelleri parçalarını da örerek çok güzel takım lif modellerine çevirebilirsiniz. Gelin bohçalarında takım lifler çok güzel duruyor.

Yuvarlak Kenarı Çiçekli Lif Örneği

Lifi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok şık ve çok güzel. Hem sade hem kullanışlı. Diğer parçaları da rahatlıkla örülebilecek liflerden. Son olarak videoya geçelim. Yeni yuvarlak kenarı çiçekli lif yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler