Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fıstıklı Yuvarlak Lif Yapılışı

Lif modellerinden harika kolay, kullanışlı bir lifin yapılışını öğreneceğiz. Fıstıklı yuvarlak lif yapılışı. Daha büyük örerek örgü paspas modelleri veya örgü amerikan servis modelleri olarak da örebilirsiniz. Su taşı örneğinin fıstıklarla yapılmış hali. Fıstıklı yuvarlak lif tek renk veya çok renkli olarak örülebilir. Şiş örgü lif modelleri, tunus işi lif modelleri, tığ işi lif modelleri gibi birçok örgü tekniği ile örülmüş lifler ördük. Kese lifler, uzun lifler, yuvarlak lifler, kare lifler gibi. Bugün yuvarlak lifler arasına bir örnek daha ekleyeceğiz.

Yuvarlak lifler arasında çok güzel modelleri örmüştük. Kat kat lahana lif yapılışı modası hiç geçmeyen örneklerden. Zambak lif modeli nasıl örülür videolu izleyerek öğrenmiştik. Yuvarlak örüp kenarına örgü çiçek modelleri eklemiştik. Kenarı çiçek oyalı lif modeli yine çok beğeneceğiniz muhteşem liflerden. Çeyiz kıskandıracak liflerden. Çeyizlik lif modelleri olarak örebilirsiniz. Şimdi fıstıklı yuvarlak lif yapılışını öğrenmeye geçelim.

Fıstıklı Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Rengiyle, modeliyle çok güzel bir lif. Sade, zarif ve kullanışlı. Son zamanlarda kullanışlı lifler bulmak çok zor oluyor. Fıstıklar liflere çok yakışıyor. Çok kullanılıyor. Bugün öreceğimiz lifte de fıstıklar kullanacağız. Eğer dana önce su taşı ördüyseniz trabzanlar yerine fıstık yapıyoruz.

Fıstıklı Yuvarlak Lif Yapılışı

Fıstıklı Yuvarlak Lif Yapılışı 1

Çok güzel duruyor değil mi. Buğday başakları gibi. Eğer sizde bu modeli beğendiyseniz ve örmek istiyorsanız hemen altta bulunan videoya geçip fıstıklı yuvarlak lif yapılışını öğrenebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler