Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şerit Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden çok hoş yapılışı kolay lif modelleri yapılışı hazırladık. Şerit lif modeli yapılışı. Evde kalan ipleri değerlendirmek için çok hoş bir örnek. Şerit lifi isterseniz lif ipinden bebek battaniyesi olarak da örebilirsiniz. Yine bebe yünleriyle de örgü bebek battaniyesi veya bebek yeleklerinde de kullanabilirsiniz. Renkli çok hoş bebek örgüleri ortaya çıkacaktır. Yine şerit lifi kare lif modelleri, dikdörtgen lif modelleri ve uzun lif modelleri olarak da örebilirsiniz. Bu güzel örneği kese lif modellerine de çevirebilirsiniz. Tıpkı renkli kolay kese lif yapılışında olduğu gibi.

Lif örneklerinden farklı modellerden bahsedecek olursak iki güzel lifin yapılışını önerelim. Kolay kare lif modeli yapılışı. Çeşit çeşit renkli iplerle kare lifleri örebilirsiniz. Kolay uzun lif modelleri anlatımlı örnek içinde baklava desenleri bulunan modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi şerit lif modeli yapılışını öğrenelim.

Şerit Lif Nasıl Örülür?

Dilediğiniz renkle dilediğiniz renk sayısı ile örebileceğiniz renkli lif yapılışı hazırladık. Lifin uzunluğunu, genişliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Şerit lif örneği farklı örgülerde kullanmak içinde uygun örneklerden. Yelekler, hırkalar, paspaslar, runnerler, bebek örgüleri örebilirsiniz. Lif olarak örmek istediğinizde 1 günde tamamlayabilirsiniz.

Şerit Lif Modeli Yapılışı 4

Lifimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çeşitli boylarda çeşitli modellerde liflerimizi örebiliriz. Hazırsanız videoya geçip şerit lif modeli yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler