Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kuşlu Lif Yapımı

Lif modellerinden sevimli bir örnek hazırladık. Kuş yuvalarında, sepetlerde kuş olan renkli lif modelleri. Lif üzerinde bulunan sepet içindeki lifleri örgü aplike modelleri, örgü süsleme sanatı olarak farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Özellikle bebek örgülerini süslemek için. Eminim çok güzel olacaktır. Kuşlu lif yapımı çocuklarınıza özel olarak öreceğiniz lif çalışmalarından diyebiliriz. Mesela çocuklarımız için gülen yüz lif yapımını da örebiliriz. Kese lif modellerini kullanmayı seviyorsanız yine çocuklarımıza özel pisicik lif modeli yapılışı var. Birçok renk düzeninde örülecek örneklerden. Çocuklarımıza özel veya çeyizlik lif modelleri olarak birçok anlatım var. Sizde beğendiklerinizi örebilirsiniz. Önceki tariflerimizi incelemeniz yeterli. Şimdi çok beğeneceğiniz kuşlu lif yapımına geçelim.

Kuşlu Lif Nasıl Örülür?

Yuvarlak lif modellerine bir örnek hazırladık. Üçgen dilimlerle hazırlanmış yuvarlak lif olarak örülmüş bir örnek. Kenarında fıstıklı renkli lif kenar oyası modelleri var. Sizde farklı kenar oyalarıyla da lifinizi tamamlayabilirsiniz. Lifin üzerinde ise örgü sepet modelleri var. Kahve iplerle ördüğümüz sepetler içine ise renk renk örgü kuşlar konmuş. Çok minnoş. Hatta dilerseniz kuşları kapı süsü örüp üzerinde de kullanabilirsiniz.

Kuşlu Lif Yapımı

Çok güzel görünüyor değil mi. Renk renk kuşlar. İnsanın içini açıyor sanki. Bu kötü günlerde öyle güzel şeylere ihtiyacımız var ki. Psikolojimizi biraz olsun rahatlatmak için örgüye devam diyoruz ve kuşlu lif yapımı detaylarını izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler