Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fırfırlı Lahana Lif Modeli

Lif modellerinden istediğiniz boyutlarda öreceğiniz harika bir lif daha. Küçük yaparak bebek lif modelleri, yüz kese lif modelleri örebilirsiniz. Veya daha büyük örerek çeyizlik lif modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Fırfırlı lif modelleri yapılışının arkasına bir parça ekleyerek kese lif modelleri olarak örebilirsiniz. 3 motifi birbirine ekleyerek uzun lif modelleri olarak örüp kullanabilirsiniz. Nasıl yapıldığını önceki yazılarımızda bulabilirsiniz. Fırfırlarla ördüğümüz pofuduk lif modelleri yapılışı da çok güzel bir örnek. Çocuklarınız için onların sevdikleri renklerle örebilirsiniz. Fırfırlı lahana lif modeli çok şık bir örnek. Hadi şimdi tarifine geçelim.

Fırfırlı Çiçekli Lif Yapımı

Örgü çiçek modelleri ile süslediğimiz fırfırlı yuvarlak lif modellerine çok güzel bir örnek. Fırfırlı çiçekli lif yapımı süslemesinde inciler de kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz renklerle örebilirsiniz. Fırfırları gökkuşağı renklerinde yapabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız için öreceğiniz modelleri canlı renklerde onların sevdiği renklerde örebilirsiniz.

Fırfırlı Lahana Lif Modeli

Fırfırlı Lahana Lif Modeli 2

Yumaşacık, pofuduk çok güzel bir lif. Askılı olması işiniz bittikten sonra kaldırma, asma açısından da çok kullanışlı olacak. Fırfırlı lahana lif modeli baştan sona ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Aklınıza takılan bir konu olursa sorabilirsiniz. Motif küçük motif olarak örülmüştür. Yüz için olduğundan. Sizler daha büyük yapabilir ve fırfırları da ona göre ayarlayabilirsiniz. Hadi şimdi bu güzel modelin ayrıntılı bir şekilde yapılışını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler