Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Örümcekli Lif Modeli

Yıldız lif modellerinden yepyeni şahane bir örnek daha. Kolay örümcekli lif modeli. Çiçekli kısımlar için evde kalan ipleri kullanabilirsiniz. Tomurcuklu, beğeneceğiniz, çeyizlik lif modellerinden. Lif modelleri çeyizlerin olmazsa olmazı. Çeşit çeşit en güzel lif modellerini çeyizler için örüyoruz. Kolay örümcekli lif modeli çeyizler için örebileceğiniz, satış için örebileceğiniz bir örnek. 3 boyutlu tomurcuk lif yapılışı videolu anlatımlı modeli çok seveceksiniz. Daha çok seveceğiniz model var. Videolu yaprak lif modeli ve yapılışı farklı örgülerde de kullanılıyor. Bebek örgü modellerinde mesela. Bebek şapka modellerinde, bebek yelek modellerinde kullanılıyor. Lif örnekleri dışında sizde değişik çeşitli örgülerde kullanabilirsiniz beğendiğiniz lif modellerini. Kolay örümcekli lif modeli için ayrıntılara geçiyoruz.

Örümcekli Lif Nasıl Örülür?

Çok güzel bir örnek. Çiçekli, örümcekli, yıldız lif. Her dilimde farklı renk kullanılacağı gibi aynı renklerle de yapılabilir. Ana renk olarak beyaz kullanıyoruz. Yapraklar için yeşil lif ipi. Çiçekler için ise seçtiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Parça lif ipleriniz varsa onları da çiçeklerde kullanabilirsiniz.

Kolay Örümcekli Lif Modeli 1

Baharı andıran lif için ortaya puf çiçek örüp süslüyoruz. Küçük yıldızlar yapıp 3 parça birleştirilerek uzun lif modelleri olarak da kullanılabilir diye düşünüyorum.

Kolay Örümcekli Lif Modeli 2

Kolay Örümcekli Lif Modeli

Kolay Örümcekli Lif Modeli 4

Lif bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değil mi. Canlı renklerle de yapabilirsiniz. Her diliminde kullanılan renkler farklı olabilir veya aynı renklerle yapabilirsiniz. Şimdi videolu anlatımla kolay örümcekli lif modeli nasıl örülüyor izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler