Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Lif Modelleri ve Yapılışı Anlatımlı Video Youtube

Lif modellerinden yine güzel bir örnekle devam ediyoruz. Çiçekli, plastik halkalarla yapılmış çiçekli bir örnek. Model çok güzel farklı şekillerde de kullanılabilir. Mesela bebek battaniyesi modelinde. Bence güzel olur. Sizce nasıl olur. Lif örneklerinde en güzel örnekleri örmeye devam ediyoruz. Beğeneceğiniz diğer modeller arasında kolay lif yapılışı var. Kolay olduğuna aldanmayın oldukça gösterişli. Üstelik çok kullanışlı. Puzzle lif modeli yapılışı yine çok beğeneceğiniz örnekler arasında. Tığla yapılan lif modelleri, şişle yapılan lif modelleri, kasnak lif modelleri gibi daha çok anlatıma önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni modelin yapılışına geçiyoruz. Detaylarıyla en güzel lif modelleri nasıl örülüyor izliyoruz. Kolay lif modelleri ve yapılışı anlatımlı video youtube izliyoruz.

Lif Örneği Anlatımlı

Lif yapımından alt zemin ve üst zemin olarak ördüğümüz örneklerden. Alt zemin olmadan sadece üst kısmı örerek de lifi tamamlayabiliriz. Kolay lif modelleri ve yapılışı anlatımlı video youtube olarak hazırlandı. Videodan izleyerek yeni örneği öğrenebilir çeşitli örgülerde kullanabiliriz. Lif modeli anlatımlı örnek 2 renkli olarak hazırlandı. Tek renk olarak da örülebilir. Beyaz çiçekler, papatyalar oluşturabiliriz.

Kolay Lif Modelleri ve Yapılışı Anlatımlı Video Youtube

Lif plastik halkalar üzerine yukarıdaki gibi örülüyor. Bittiğinde ise aşağıdaki gibi görünecek.

Kolay Lif Modelleri ve Yapılışı Anlatımlı Video Youtube 1

Son olarak bu güzel modelin videosunu hazırlayalım. Keyifle öreceğimiz örgülerden. Hadi birlikte izleyelim ve en güzel lif modellerini örelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler