Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Yapraklı Lif Modeli Yapımı

Lif örneklerinden çok güzel yeni yapraklı lif modeli yapımıyla devam ediyoruz. Çeyiz kıskandıran lif modellerinden olacak. Dilediğiniz her renkle lifi örebilirsiniz. 2 farklı renk uygulamasıyla da lif örüldüğünde nasıl duracağını göreceğiz. Bu görseller bizlere renk seçiminde de fikir verecek. Krem ve gold- gümüş renkli simli iplerle de lifi örebiliriz. Çeyizlik lif modelleri olarak çok güzel duracak.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz yapraklı lif modellerinden bahsedeceğiz. Günlük kullanım için veya çeyizlik lif olarak örebilirsiniz. Yeni yapraklı lif modeli yapılışı düz örülen modellerden. Bebek battaniyesi veya farklı bebek örgülerinde de kullanabilirsiniz. Yaprak lif modeli yapımı bir döneme damgasını vurmuş örneklerden. Modası hiç geçmeyecek ve her dönem örülecek liflerden. Yeni çeyizlik yuvarlak lif yapılışı simli iplerle yaprak motifleriyle örülmüş örneklerden. 2020’nin lif örnekleri içeriğimizde de çok güzel yapraklı lifler var. Önceki içeriklerden birkaç modelden bahsettik. Şimdi yeni yapraklı lif modeli yapımını öğrenme zamanı.

Yapraklı Lif Nasıl Örülür?

Ortasında 3 yaprak motifiyle ve kenarında fıstıklarla tamamlanmış harika bir lif. Borda renkli ve yeşil renkli tamamlanmış halini göreceğiz. Daha sonra elimizde olan iplerle veya beğendiğimiz renklerle lifi örebiliriz.

Yeni Yapraklı Lif Modeli Yapımı 3

Yeni Yapraklı Lif Modeli Yapımı 4

Yeni Yapraklı Lif Modeli Yapımı

Yeni Yapraklı Lif Modeli Yapımı 1

Yeni Yapraklı Lif Modeli Yapımı 2

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Baştan sona yapılışıyla yeni yapraklı lif modeli yapımını öğrenelim.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CFb4K9zH2_s/?img_index=1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler