Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçek Çelengi Yıldız Lif Yapılışı

Lif örneklerinden güzel bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. Sırada yıldız lif modellerine güzel bir anlatım var. Minik çiçeklerle süslenmiş çiçek çelengi yıldız lif yapılışı. İster günlük kullanımda ister çeyizlik lif modelleri olarak öreceğiniz kolay lif modellerinden. Lif örneklerinde çeşitli şekillerde lifler örüyoruz. Yıldız lif bunlardan biri. Şekil olarak yıldız olup üzerinde farklı desenleri barındıran mükemmel lifler ördük. Mesela simli ipten yıldız lif yapılışı çok beğeneceğiniz harika örneklerden. Hem örmesi de kolay. Fırfırlı yıldız lif yapılışı yine çok beğenilen çok örülen örneklerden. 3d yıldız lif yapılışı yine görünce örmek isteyeceğiniz lif örneklerinden. Yıldız lif, yuvarlak lif, kese lif, uzun lif, kare lif gibi sayamadığımız birçok örneğin yapılışını paylaştık. Şimdi onların arasına en güzel lif modellerinden birini ekliyoruz. Çiçek çelengi yıldız lif yapılışı. Hadi nasıl örülür hemen öğrenmeye geçelim.

Çiçek Çelengi Lif Nasıl Örülür?

Yine görür görmez örmek isteyeceğiniz lif örneklerinden bir tarif hazırladık. Yıldız lif modellerinden. Üzerini çiçek çelengi ile süslüyoruz. Tabi yıldız lif modelinin parçalarını örerken çelenklerimizi de örüyoruz. Bütün olarak örülen üzerine sonradan işleme olarak yapılmayan modellerden. İsterseniz sonrasında tomurcuk lif modellerine uyarlama olarak yapabilir kabartmalar ekleyebilirsiniz.

Çiçek Çelengi Yıldız Lif Yapılışı

Evet lifimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi olacak. Şimdi son olarak videoya geçip çiçek çelengi yıldız lif yapılışı nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler