Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Simli İpten Yıldız Lif Yapılışı

Simli ipleri lif modellerinde kullanmaya başladık. Ve çok şık duruyor. Gold simler, gümüş simler ile liflerimizi renklendiriyoruz. Ara renklerde simli ipleri kullanacağınız gibi klasik lif ipleriyle de örebilirsiniz. Her iki şekilde de çok güzel duracak örneklerden. Simli ipten yıldız lif yapılışına geçmeden önce birkaç yıldız lif modellerine değinelim. Bahar dalı yıldız lif yapımı çok beğeneceğiniz pıtırcıklı liflerden. Nazar boncuklu lif modelleri de çok ördüğümüz örneklerden. Çeyizlik lif modelleri olarak takım lif modelleri olarak öreceğimiz tariflerden. Güzel bir modelin yapılışına nazar boncuğu yıldız lif yapılışından ulaşabilirsiniz. Son olarak 3 boyutlu örgü liflerden bahsedelim. 3d yıldız lif yapılışı hem örümcekli lif modellerinden hem de yıldız liflerden. Daha fazla lif modelleri ve yapılışları için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz.

Yıldız Lif Nasıl Örülür?

Simli ip ve krem rengi iple örülmüş yepyeni bir yıldız lif. Çeyizlerin bir parçası olacak. Örülmeyi bekliyor. Simli ipten yıldız lif yapılışı eğer takım lif modelleri örüyorsanız bir parçası olabilir. Takımlarınıza ekleyebilirsiniz. Takımlarınızın, çeyizlerinizin en güzel parçalarından olacak. Simli ipten lif için 6 motif örüyoruz.

Motiflerimiz yukarıdaki gibi olacak. Sonrasında motifleri birleştirerek lifimize çeviriyoruz. Simli ipten yıldı lif yapılışını tamamlıyoruz. Tıpkı aşağıdaki gibi görünecek.

Simli İpten Yıldız Lif Yapılışı 4

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler