Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Şişle Lif Nasıl Örülür?

Şiş örgü örneklerinden yöresel liflerden çok güzel bir modelin anlatımını hazırladık. Bence bu modelden çok güzel bebek battaniyesi modelleri de olur. Elazığ lif modellerinden bir anlatım. İçinde küçük rüzgar gülü motiflerinin olduğu harika modellerden biri. İki şişle lif nasıl örülür detaylara geçmeden önce daha önce ördüğümüz şiş örgü lif modellerinden bahsedelim. Çeyizlik lif modelleri veya bebek battaniyesi olarak öreceğimiz çok güzel örneklerimiz var. Onlardan biri şişle lif yapımı. Kolayca öreceğimiz kare lif modellerinden. Şişle takım lif modeli yapılışı ise takım lif modelleri örmeyi sevenler için çok güzel bir örnek. İster tek parça halinde istersek de takım olarak öreceğimiz lif yapımı örneklerinden. Şiş örgü lif modelleri yapılışı için hemen anlatıma geçiyoruz. Detaylarıyla iki şişle lif nasıl örülür öğreniyoruz.

Şiş Örgü Lif Modelleri Yapılışı

Elazığ yöresine ait çok güzel bir lifin yapılışıyla devam ediyoruz. Çok hoş bebek battaniyelerinde de çok güzel duracak örneklerden. Her renkle örebilirsiniz. Krem rengi ve pembe renk ile örülmüş hallerini göreceğiz. Bizlere renk seçiminde bilgi verecek.

İki Şişle Lif Nasıl Örülür?

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Detaylarıyla iki şişle lif nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler