Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Köşesi Çiçekli Kare Lif Yapılışı

Lif örneklerinden çok şık çok güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Köşesi çiçekli kare lif yapılışı. Çok severek öreceğimiz yeni lif modellerinden. Çeyizlik lif modelleri olarak hemen örebilirsiniz. Köşesi çiçekli life geçmeden önce yine daha önce ördüğümüz kare liflerden bahsedelim.

Bu paragrafta lif modellerinden bahsedeceğiz. Kare lif modellerinden öreceğiz. Farkı şekillerde lifler örmek isterseniz önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Yeni model kare lif örneği iki katlı olarak ördüğümüz örneklerden. İsterseniz bir ucunu boş bırakarak örgü peçetelik modelleri olarak da örebilirsiniz. Mutfak dekorasyonunda peçeteliklerde çok şık durur. Saçaklı kare lif yapılışı tığla ördüğümüz şık liflerden. Uzun lif modelleri, kese lif modelleri olarak da örülebilir. Hep tığla örmüyoruz liflerimizi. Şişle ördüğümüz liflerde var. İki şişle kare lif yapılışı şişle ördüğümüz liflerden. Şimdi yeni model köşesi çiçekli kare lif yapılışını öğrenelim.

Köşesi Çiçekli Lif Nasıl Örülür?

İki farklı renkle örülmüş halini göreceğiz. Daha sonra örmek istediğimiz renge karar vererek köşesi çiçekli kare lif yapılışını öreceğiz. Ana renk olarak beyaz seçtik fakat sizler farklı renkleri de seçebilirsiniz.

Köşesi Çiçekli Kare Lif Yapılışı

Köşesi Çiçekli Kare Lif Yapılışı 1

Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Bakalım çiçekli lif nasıl örülüyormuş.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/C2hQiOzIf5D/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler