Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada çiçekli kolay yuvarlak lif yapılışı var. Çeyizlik lif modelleri ve günlük kullanacağınız lif modelleri olarak rahatlıkla örebilirsiniz. Adım adım yapılışını öğrenecek ve istediğimiz renklerde lifi öreceğiz. Çiçekli lif modellerini birçok renk düzeniyle örebilirsiniz. İki renkli lif modelleri olarak örebileceğiniz gibi çiçeklerin yapraklarını rengarenk de örebilirsiniz. Renkli örmek istediğinizde evde kalan yarım iplerinizi kullanabilirsiniz. Yuvarlak lif modelleri yıldız tekniği ve fıstık tekniği bir arada kullanılarak örülüyor. Ortaya çok şık bir lif çıkıyor.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz lif örneklerinden bahsedeceğiz. Liflerde çeşitler oldukça fazla. Uzun lif modelleri, kese lif modelleri, yuvarlak lifler, kare lifler, dikdörtgen lifler ve kasnak lif modelleri gibi çeşit çeşit lif örüyoruz. Kabartma çiçekli lif örneği yapımı yuvarlak ve iki katlı lif modellerinden. Sıralı çiçekler lif örneği yapılışı düz olarak ördüğümüz oldukça kullanışlı liflerden. Lifleri genelde tığla örüyoruz. Fakat şişle ördüğümüz modeller de var. Güzel bir örneğin yapılışına iki şişle Elazığ işi lif yapılışından ulaşabilirsiniz. Daha fazlasına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi çiçekli kolay yuvarlak lif yapılışını öğrenme zamanı.

Çiçekli Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Sarı ve yeşil renkler kullanılarak örülmüş harika bir lif. Lifi beyaz taban kullanarak ara renk için birçok rengi tercih edebilirsiniz. Kırmızılar, morlar, yeşiller, sarılar, maviler… Beyaz zemine hepsi uyar. Ana renk olarak canlı renkleri seçtiğinizde ona uyumlu renklerle bordürleri geçebilirsiniz.

Çiçekli Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı

Çiçekli Kolay Yuvarlak Lif Yapılışı 1

Sizde sevdiğiniz renklerle bu güzel lifi örebilirsiniz. O halde hemen videoya geçelim ve çiçekli kolay yuvarlak lif yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CpPfRbMrjrh/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler