Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçek Dilimli Yuvarlak Lif Yapılışı

Lif modellerinden çeyiz kıskandıracak örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Çiçek dilimli yuvarlak lif yapılışı. Lif üzerinde bulunan çiçekleri istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Kırmızılar, sarılar, morlar, pembeler… Her renk çiçek yuvarlak lif modellerine çok yakışacaktır. Ayrıca modeli 3 lü takım lif modelleri olarak örebilirsiniz. Yuvarlak lif, uzun lif modelleri ve kese lif modelleri takımın parçaları olacaktır. Bu modeli kese life ve uzun life rahatça çevirebilirsiniz. Eğer nasıl çevirebileceğinizi bilmiyorsanız ilk yapmanız gereken uzun ve kese lif örneklerini incelemek olacak. Biri aynı parçanın 3 tanesinin eklenmesinden oluşuyor. Diğeri ise aynı parçadan 2 tane örüp kenarlardan birleştirilerek yapılıyor. Daha önce farklı modellerde çalışmalarınız olmuşsa çiçek dilimli yuvarlak lif yapılışını inceleyerek rahatlıkla diğer parçaları da örebilirsiniz.

Çiçekli liflerden yeni lif modellerinden çiçek çelengi yıldız lif yapılışı çok beğenilecek kolay ve gösterişli modellerden. Ortası düz kenarları zambak çiçekli yeni lif modellerinden bir tarif paylaşmıştık. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken hemen zambak lif modeli nasıl örülür izlemek.

Çiçek Dilimi Lif Nasıl Örülür?

Mavi renkli çiçekleriyle göz kamaştıran güzellikte bir örnek. Yine çiçek kenarlarında gold iple bordür geçilmiş. Çok yakışmış. Sizde örgülerinizde böyle farklı iplerle kenar bordürleri yapabilirsiniz. Eğer lifiniz uygunsa uygun olan yerlere inci boncuk dikebilirsiniz. Çiçek dilimli yuvarlak lif yapılışında 5 renk kullanıyoruz. Beyaz, yeşil ve çiçeği yapacağımız renk. Ayrıca çiçek tohumları için sarı, kenar bordürleri için gold ipe ihtiyacımız olacak.

Çiçek Dilimli Yuvarlak Lif Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Öyleyse hemen videoya geçip lifimizin nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler