Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lif Yapımı Anlatımlı

Lif örneklerinden çok güzel bir örneğin anlatımını hazırladık. Gonca güllü lif yapımı. 3 boyutlu lif modellerinden güzel bir anlatım. Lif modellerinde gül desenlerini çok kullanıyoruz. Uygulamayı çok seviyoruz. Kırmızı gonca güller liflerde çok güzel duruyor. Takım lif modelleri olarak örebileceğiniz güzel bir model. Uzun lif modellerine, kese lif modellerine, yuvarlak lif modellerine 1 er parça örerek takıma çevirebiliriz. Güllerle süslediğimiz lifi çok severek kullanacağız. Mesela gül goncası lif modeli yapılışı takıma çevrilecek güzel tariflerden. Daha öncesinde kese lif modelleri yapılışı örmüştük. Üzerini örgü gül modelleriyle süslediğimiz liflerden. Eğer örmek isterseniz yapılışını önceki içeriklerde bulabilirsiniz. Tığ işi lif modelleri anlatımlı olarak ördüğümüz güllü lif ise en güzel örneklerden. Muhteşem takımlar veya tek parçalar olarak öreceğimiz örneklerden. Hadi şimdi yeni model lif yapımı anlatımlı tarife geçelim.

Güllü Lif Nasıl Örülür?

Kırmızı güller açacak liflerimizde. Örgü  çiçek modelleriyle süslediğimiz lifi çok severek öreceğiz. Çeyizlik lif modelleri olarak veya günlük kullanım için öreceğimiz örneklerden. Lif yapımı anlatımlı modelde kırmızı, beyaz, yeşil renkler kullanarak örüyoruz. Gülleri her renkle yapabilirsiniz. Parça iplerle gülleri örebiliriz.

Lif Yapımı Anlatımlı

Güllü lif bittiğinde çok güzel oluyor. Eğer hemen örmek isterseniz tarifi aşağıda. Lif yapımı anlatımlı modelin videosunu izliyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler