Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Lif Modelleri Anlatımlı

Tığ işi lif örnekleri anlatımlı bir model hazırladık. Gül desenli lif modellerinden. Yepyeni bir örnek. Kaçırılmayacak modellerden. Çeyizlik lif modelleri olarak örüldüğünde çeyiz kıskandıracak lif modellerinden. Lif modellerinde yeni desenlerle buluşmaya devam ediyoruz. Hem normal lif ipleriyle hem de simli iplerle örülmüş tığ işi lif modelleri anlatımlı örneği çok beğeneceksiniz. Çeşitli boyutlarda örerek, uyarlamalar yaparak takım lif modellerine çevirebilirsiniz. Yuvarlak lif modellerinin yanına kese lif modelleri ve uzun lif modelleri çok yakışır. Harika bir takım olur. Güllü lif modellerinden çok beğeneceğiniz örnekler arasında gül goncası lif modeli yapılışı da var. Takımlarda veya tek başına örülüp kullanılacak nadide liflerden. Güllü lifler dışında daha anlatımını paylaştığımı çok modelimiz var. Mesela çok beğenilen püsküllü uzun lif yapılışı zarif örneklerden. Takım olarak yapılabilecek modellerden. Diğer parçaların anlatımını da ilerleyen günlerde hazırlayacağız. Tığ işi lif modelleri anlatımlı örnek nasıl örülmüş izleyelim.

Lif Modelleri Anlatımlı

Liflerimizde pembe güller açacak. Sevdiğimiz gül renklerinde örülecek çok zarif bir örnek. Her çeyizde mutlaka bulunmalı. Gelin bohçalarına, damat bohçalarına tığ işi lif modelleri anlatımlı örnek eklenmeli. Baklava dilimini andıran motifleri üzerine yapılmış güllerle örnek çok hoş duruyor.

Tığ İşi Lif Modelleri Anlatımlı

Güllü lif göz kamaştırıcı güzellikte. Eğer nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız hadi hemen videoya geçelim. En güzel lif modellerini örmeye devam edelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler