Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Püsküllü Lif Yapımı

Yeni lif modellerinden kare püsküllü lif yapılışı hazırladık. Örmesi kolay duruşu çok şık lif örneklerinden. Görür görmez çeyizler için hemen örmek isteyeceksiniz. Günlük lif modelleri olarak da çok şık duracak şahane örneklerden. Püskülü lif tığla yaptığımız liflerden. Tığ işi anlatımlı lif modellerini örmeyi çok seviyoruz. Günlük kullanım için veya çeyizler için en güzel lif modellerini örüyoruz. Son zamanlarda takım lif modelleri de tercih ettiğimiz örgü modellerinden. Püsküllü lif nasıl örülür videoda detaylarıyla anlatılmakta. Videodan izleyerek dilediğiniz renklerle yeni lifi örebilirsiniz. Yuvarlak püsküllü lif yapılışı, uzun püsküllü lif yapılışı eğer takım olarak örecekseniz diğer örmek isteyeceğiniz parçalar olabilir. Yuvarlak lifler, dikdörtgen lifler 2 parça örüp birleştirdiğimizde kese için uygun. Püsküllü kese lif yapılışı tek başına veya takım olarak öreceğiniz parçalardan biri olabilir. Kare olarak ördüğümüz yeni püsküllü lif yapımına değinelim.

Kare Püsküllü Lif Nasıl Örülür?

Küçük küçük kare püsküller küçük kare örgü çiçeklerden oluşan çok şık bir model daha. Kese, kare ve uzun olarak örebileceğimiz modellerden oluşuyor. Tek renk örülmüş lifte isterseniz 2 renk kullanabilirsiniz. Her karede renk değiştirerek dama deseni oluşturabilirsiniz. Beyaz ve farklı ara renklerle dama deseni güzel duracaktır. Örgü çiçek kısmını sadece kafeslerden oluşacak şekilde tamamlayabilirsiniz.

Püsküllü Lif Yapımı

Kare lif ve uzun lifin tamamlanmış hallerini görüyoruz. Videoda ise sadece kare lif yapılışı var. Püsküllü lif yapımı uzunlukları, ölçüleri ayarlanarak her şekilde örülebilir.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler