Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Püsküllü Kese Lif Yapılışı

Çok beğenilen püsküllü uzun lif yapılışından bahsetmiştik. Şimdi takım olarak tamamlayacağımız bir parçasından bahsedeceğiz. Püsküllü kese lif yapılışı. Takım lif modellerinden 2. parçamızı örüyoruz. Lif modellerini çeyizlik lif örnekleri olarak ördüğünüzde takım tercih edebilirsiniz. Damat bohçalarına, gelin bohçalarına veya hediyelik fikirler olarak takım lifler çok güzel duruyor. Lif yapımı örneklerinden satış yapıyorsanız bu güzel modeli ekleyebilirsiniz. Aynı modeli uzun, kese ve kare parçalardan oluşmak üzere takıma çevirebilirsiniz. Şimdi kese lif modelleri olarak yapılışını hazırladık. Daha önceki içeriklerimizde uzun lif modellerinin anlatımına ulaşabilirsiniz. Gelecek günlerde ise diğer parçasına yer vereceğiz. Tek başına veya takım olarak kullanılacak muhteşem bir örnek. Renk tercihi olarak ise tamamen kendi zevkinize yada müşterinizin tercihine göre belirleyebilirsiniz. Tığ işi lif modelleri anlatımlı örnek için videoya geçelim.

Püsküllü Kese Lif Nasıl Örülür?

Kese lif modellerinin en güzel örneklerinden bir tanesi. Kenarlarını ponpon kenar oyasıyla süslediğimiz göz alıcı bir model. Her renk uygulamasıyla çok güzel olacak kullanışlı bir lif. Beyaz rengi ana renk olarak seçip bütün renklerle örebilirsiniz. Kese lifimizi tamamladığımızda nasıl durduğuna bakalım.

Püsküllü Kese Lif Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Hemen örmeye başlanacak modellerden. Şimdi de eğer takım olarak örmek isterseniz nasıl durduğuna bir göz atalım.

Püsküllü Kese Lif Yapılışı

Takım veya ayrı ayrı fark etmez tüm parçaları örülmeye değer güzellikte bir lif. Tarifi ise hemen altta. Püsküllü kese lif yapılışını izliyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler