Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kese Lif Modeli Yapımı

Lif modellerinden güzel bir örneğin yapılışıyla devam ediyoruz. Üzerini dilediğiniz gibi süsleyeceğiniz lif örneklerinden. Lif çiçeği yapımı modelleriyle, örgü kelebek modelleriyle örgü gül modelleriyle veya sade haliyle bırakabileceğiniz bir örnek. Kese lif yapımı çeyizlik lif modelleri olarak da tercih edebileceğiniz bir tarif. Dilerseniz üzerini simli iplerle süsleyebilirsiniz. Beğendiğiniz herhangi bir yuvarlak lifi, kare lifi kese life çevirebilirsiniz. Örgü duş kesesi yapımı olarak örebilir hatta içine kabak lifi yerleştirebilirsiniz. Nasıl sorusunun cevabı önceki içeriklerimizde. Kese liflerden beğeneceğiniz bir modelde üzüm salkımı lif yapılışı. Her renk üzümle lif örebilirsiniz. Kese lif modeli yapımını videolu olarak hazırladık. Eğer hazırsanız yavaştan videoya geçelim.

Kese Lif Nasıl Örülür?

Kırmızı renkle örülmüş ve sarı renkle örülmüş hallerini gördüğümüz kese lif modellerine bir örnek hazırladık. Kenarı dilimli, kenarında güzel bir lif kenar oyasıyla yaptığımız bir örnek. Çiçeklerle süslediğimiz life uygun yerlere boncuk eklemesi de yapabilirsiniz. Renkli, çiçekli kısımlarda, kenar oyası kısmında daha önce ördüğünüz liflerden kalan ipleri kullanabilirsiniz.

Kese Lif Modeli Yapımı

Sarılar, kırmızılar, pembeler, morlar… Her renkle örüldüğünde çok şık duracak bir lif. Şimdi iplerimiz hazırsa videodan kese lif yapımına geçelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler