Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü

İğne Oyası Modelleri

Bu kategoride iğne oyası modelleri ve yapılışları videolu, resimli, anlatımlı olarak paylaşılacaktır. Genel olarak iğne oyaları ve örnekleri ile iğne oyası havlu kenarı ve yazma modelleri başta olmak üzere tesbih modelleri de görebileceksiniz. Bu zahmetli ve sabır gerektiren el işini kolay örneklerle aktarmaya çalışarak yeni başlayanlar için de rahatlıkla öğreneceği iğne oyası modelleri olacaktır. Her ne kadar biz de iğne oyası bilmesek de elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu konu üzerinde bize yardımcı olan arkadaşlarımızın videolarını da sizlerle paylaşmaktayız. Yine videolara yorum ile belirterek destek alabilirsiniz. Dilerseniz sitemize üye olarak sizlerde yaptığınız örnekleri ve modelleri paylaşabilirsiniz. Tabi bu iğne oyaları nasıl yapılır onu da aktarırsanız çok daha sağlıklı olacaktır. Bizler sizin eklediklerinizi facebook, pinterest, instagram gibi sosyal paylaşım sayfalarımıza da gönderiyoruz. Böylece daha fazla kitlelere birlikte erişmiş oluyoruz. Bu da sizin iğne oyası satış konusunda bir adım ileri gitmenize yardımcı oluyor. Üstelik bunu hiçbir ek bedel ödemeden, komisyonsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Bizler iğne oyası modelleri konusunda sizlerinde paylaşımlarını bekliyoruz.

2016 iğne oyası modelleri paylaştığınız gibi şimdi bu yılda yeni iğne oyaları 2017 örnekleri ekleyebilirsiniz. 2018 yılı içinde aynı şekilde devam etmeyi umuyoruz.

İğne Oyası Modelleri ve Yapılışı ve Kolay İğne Oyaları Örnekleri

Sizlere daha faydalı, en güzel ve ilişkili içerikleri bir arada sunabilmemiz için, alt kategorilerimizde:

Diğer kategorilerde olduğu gibi bu kategorimizde de iğne oyaları örnekleri noktasında sınırsız destek sağlamaktayız. Bilemediğimiz bir nokta olursa videolu iğne oyası anlatımları olan arkadaşlarımıza danışmaktayız veya genellik sizi onlara yönlendirmekteyiz. Onlarda yine tüm içtenlikleri ile sorularınızı yanıtlamaktalar. Dolayısı ile yine aklınızda soru kalmadan iğne oyası örnekleri olan anlatımlı içeriklerimizi rahatlıkla başlayabilirsiniz.

Sitemizde iğne oyasına yeni başlayanlar için de kolay ve açıklayıcı örnekler bulunmaktadır. Yaptığı el işlerini maddi olarak değerlendirip aile bütçesine gelir sağlamak isteyen arkadaşlarımıza da fırsatlar sunulmaktadır. El işi satış işlemini üye olup yaptıklarınızı bizimle paylaşarak ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Ama tabi hiçbir zaman satış garantisi vermiyoruz.

error: