Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çok Beğenilen Püsküllü Uzun Lif Yapılışı

Püskül lif modellerine bir yenisini ekliyoruz. Takım lif modelleri olarak öreceğimiz lifin ilk olarak uzun lif modelleri parçasını öreceğiz. İlerleyen günlerde ise takımın diğer parçaları gelecek. Böylece püsküllü liflerden muhteşem bir takım oluşturacağız. Çeyizlik lif modelleri olarak kullanacağımız muhteşem bir lif olacak. Lif örneklerinde püskülleri kullanmayı çok seviyoruz. Çokta yakışıyor. Bu güzel takımda iki rengi birden kullanacağız. Yine isterseniz tek renk lif modelleri olarak da örebilirsiniz. Çok beğenilen püsküllü uzun lif yapılışı en favori modellerinizden biri olacak. Püsküllü lif nasıl örülür videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek sevdiğimiz renk düzenlerinde örebiliriz. Püsküllü kese lif ve diğer parçasını daha sonra anlatımını hazırlayacağız. Dilersek tek tek dilersek takım olarak örebileceğiz. Son olarak bir püsküllü liften daha bahsedelim. Sonra yeni modelimize geçelim. Bahar çiçeklerini, çimlerin üzerinde kır çiçeklerini andıran bir lif var. Eğer örmek isterseniz yeni saçaklı lif modellerinden ulaşabilirsiniz. Hadi yeni lifimizin örülme şekline geçelim.

Püsküllü Uzun Lif Nasıl Örülür?

Hem rengiyle hem modeliyle çok güzel bir lif olmuş. Ortasında püsküller kenarlarında fıstıklar ile muhteşem. Plastik tutma kısımlarını ise çok beğeneceksiniz. Örgülerle de tutma kısmını yapabiliriz. Lifte yine kenar kısmı fıstıklarla tamamlıyoruz. Örneğe bütünlük katıyor. Sizde beğendiğiniz bir lif kenar oyası örneğini kullanabilirsiniz.

Çok Beğenilen Püsküllü Uzun Lif Yapılışı

Çok Beğenilen Püsküllü Uzun Lif Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. 2 renkli muhteşem modellerden. Hadi birlikte çok beğenilen püsküllü uzun lif yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler