Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Püsküllü Kese Lif

Lif modelleri ile devam ediyoruz. Kese lif  modelleri severler için püsküllü kese lif tarifi hazırladık. Çok güzel bir model. Ve kullanışlı. Her renkte örülebilecek bir model. Kese lif örneklerini seviyorum. daha kullanışlı geliyor. Birde uzun lif modelleri kullanışlı geliyor. Aynı modelin daha önce uzununu da örmüştük. Ve sizlere videolu olarak yapılışını paylaşmıştık. Yeni saçaklı lif modellerini günlük kullanımlarınız için veya çeyizlik lif modelleri olarak örebilirsiniz. Hediye etmek içinde güzel bir model. Çeyizlik olarak veya daha büyük örerek bebek battaniyesi olarak zikzak örgü lif yapılışını da örmenizi önerebilirim.  Çok güzle bir örnek. Ben bayıldım. Bunun gibi daha birçok life bir tık ile ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi püsküllü kese lif tarifine.

Püsküllü Kese Lif Nasıl Örülür?

Kare, uzun, dikdörtgen veya kese olarak örebileceğiniz bir model. Tarifi ise her zaman olduğu gibi ayrıntılı videolu. Çizgili, renk renk örebilirsiniz. Veya tek renk örebilirsiniz. Çok beğeneceğiniz ve oldukça kullanışlı bir model. Bu modeli yani örnekte kullanılan tekniği farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Bebekler için bebek yelekleri, hırka modelleri örebilirsiniz mesela. Kürk örgü veya çim örgü olarak da geçiyor ismi. Tığ işi ile örebilirsiniz.

Püsküllü Kese Lif

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Püsküllü kese lif tarifine hemen başlamak için buyurun video. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler