Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Püsküllü Lif Nasıl Örülür Video

Lif modellerinden şahane bir örnek daha. Püsküllü lif nasıl örülür videoda detaylarıyla anlatılmakta. Renk renk çeşit çeşit lif örnekleri olarak örebileceğimiz bir örnek. Püsküllü lifleri kare, dikdörtgen gibi geometrik şekillerle örebilirsiniz. Yuvarlak püsküllü lif yapılışı, uzun püsküllü lif yapılışı olarak örüp kullanabilirsiniz. Püsküllü kese lif sizlere fikir verecek güzel çalışmalardan. Kese lifler, uzun lif modelleri çok kullanışlı olacak. Yani bana uzun lif ve kese lifler daha kullanışlı geliyor. Yeni saçaklı lif modelleri çeyizlik lif modelleri olarak da düşünebileceğiniz örneklerden. Örgü çiçek modelleriyle süsleyebilirsiniz. Veya lifin tamamını püsküllü olarak örebilirsiniz. Kelebekler, inciler yapabilirsiniz. Eminim sizin ellerinizden çıkan örgüler en güzel örgüler olacaktır. Biraz hayal gücümüzü kullanarak en güzel örgülerimizi örebiliriz. Yepyeni tasarımlar oluşturabiliriz. Tığla ördüğümüz liflerden püsküllü lif nasıl örülür izleyelim.

Püsküllü Çiçekli Lif Nasıl Örülür?

Çiçeklerle, incelerle süslenmiş püsküllü çok güzel bir lif tarifi hazırladık. Kare, uzun, kısa, kese, dikdörtgen gibi şekillerde örebilirsiniz. Hatta püsküllü lif modelini daha kalın iplerle örerek örgü paspas modellerinde kullanabiliriz. Örgü banyo paspası olarak çok şık durur. Tamamını püsküllü olarak örebiliriz. Daha önce paspas olarak hazırlanmış bir modeli paylaşmıştık. Şişle örmüştük. Tığlada örebilir çeşitli örgülerde kullanabilirsiniz. Bebekler için patik, bot örüp üst kısmını püsküllü olarak yapabilirsiniz. İplik kalınlıkları değiştiğinde örgü de güzel duracaktır.

Püsküllü Lif Nasıl Örülür Video

Lif bittiğinde yukarıdaki gibi harika duruyor. Eğer sizde örmek isterseniz tarifine alttaki videoda ulaşabilirsiniz. Püsküllü lif nasıl örülür videoda detayları izliyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler