Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Deniz Yıldızı Lif Nasıl Örülür?

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Deniz yıldızı lif nasıl örülür? Her renkle çok güzel duracak tek renk lif modellerinden. Fıstıklı lif modelleri ile örülmüş çok şık bir örnek. Lifin yapılışında kullanılan kafesli kısımlarda isterseniz örümcek de kullanabilirsiniz. Örümcekli lif modelleri de çok güzel duruyor. Biraz çok güzel duran liflerden bahsedelim. Daha sonra yeni lif örneklerinin yapılışına geçeriz.

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz liflerden bahsedeceğiz. Çeyiz kıskandıran lif modellerinden. Mesela örümcekli lahana lif yapılışı. 3 katlı lif modellerinden. Çok sevilerek örülüyor. Ortası güllü yuvarlak lif modellerini sizde severek örebilirsiniz. Yeni lif modelleri yapılışı yine fıstıklı ve örümcekli liflerden. Yuvarlak lif modelleri örnekleri fıstıklarla ördüğümüz diğer örneklerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi deniz yıldızı lif nasıl örülür öğrenelim.

Deniz Yıldızı Lif Yapılışı

Kolay lif modellerinden çok güzel bir örnek daha. 2 parça video ile harika bir lif öreceğiz. Lifi tek renk olarak örüyoruz. İsterseniz iki renkli olarak da örebilirsiniz. Yıldız bir renk dışta kalan kafesleri farklı bir renkle örebilirsiniz.

Deniz Yıldızı Lif Nasıl Örülür?

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi anlatıma geçiyoruz. Detaylarıyla deniz yıldızı lif nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler