Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Kare Lif Modeli Yapılışı

Lif modellerinden yepyeni bir tasarımla devam ediyoruz. Yeni kare lif modeli yapılışı. Çiçeklerle süslenmiş sade ve zarif. Çiçekli lif modellerini örmeyi, kullanmayı çok seviyoruz. Bugün çeyizlik lif modelleri olarak öreceğimiz bir modelin yapılışını hazırladık. Türkçe videolu anlatımla kare lif modellerinin yapılışını öğrenebilir renk renk lif örneklerini örebiliriz. Klasik her lifte ördüğümüz yıldız tekniği ile yeni lifi örüyoruz. Üzerini ise örgü gül modelleriyle süslüyoruz. 2 renkli lif modellerinden oldukça gösterişli çok hoş bir örnek.

Bu paragrafta 3 boyutlu lif modellerinden, çiçeklerle süslenmiş liflerden bahsedelim. Lif örnekleri kültürümüzün bir parçası. Çeyizlerin olmazsa olmazı. Çok güzel örnekleri görülmemiş modelleri çeyizler için örüyoruz. En güzel lif modellerini örüp satış yapıyor aile bütçemize katkıda bulunuyoruz. Satış için kese lif modelleri örmek isterseniz çeyizlik kese lif yapımına göz atabilirsiniz. Çeyiz kıskandıracak güzellikte liflerden. Kırmızı gül lif modeli yapılışı muhteşem bir örnek. Yuvarlak lifler arasında ise zambak lif modeli nasıl örülür paylaşmıştık. Günlük veya çeyizlik olarak örebilirsiniz. Son olarak yeni modele geçelim ve yeni kare lif modeli yapılışını öğrenelim.

Kare Çiçekli Lif Nasıl Örülür?

Mavi ve beyaz renkler kullanılarak örülmüş yepyeni göz alıcı güzellikte bir lif. Örgü gül, yapraklar ve kare taban ile lifi tamamlıyoruz. Adım adım yapılışını ise videodan öğreniyoruz. Bu yüzden kare tabanı örüp üzerini farklı şekillerde süsleyebiliriz. Yada çiçek motiflerini farklı liflerde kullanabiliriz.

Yeni Kare Lif Modeli Yapılışı 4

Yeni Kare Lif Modeli Yapılışı

Yeni Kare Lif Modeli Yapılışı 1

Yeni Kare Lif Modeli Yapılışı 5

Çok güzel görünüyor değil mi. Örülmeye değer. O halde hemen anlatıma geçip yeni lifin örülüşünü öğrenelim.

Yeni Kare Lif Modeli Yapılışı 2

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler