Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kabartma Çiçekli Lif Örneği Yapılışı

Yepyeni bir lif örneği hazırladık. Lif modelleri olarak öreceğimiz gibi lif ipinden bebek battaniyesi olarak da örebiliriz. Pıtırcıklı çiçekleri modellerde olduğu gibi tek renk olarak örebilirsiniz. Yada çiçek tur başlangıcında renk değiştirerek renkli örebilirsiniz. Özellikle bebek battaniyesi modelleri olarak ördüğünüzde renkli olarak güzel duracaktır. Lif örneklerinde kolay ve şık duran örneklerden bahsedelim. Liflerde çiçekleri çok güzel duruyor. Çiçekli modeller arasında son yaptığımız paylaşımlarda papatya uzun lif yapılışı var. Takım lif modelleri veya tek başına olarak öreceğiniz örneklerden. 30 dakikada tamamlayacağımız liften bahsedeceğiz. Renk renk, parça iplerle lifi örebilirsiniz. Detaylara ise 30 dakikada lif nasıl örülür inceleyebilir örebilirsiniz. Renkli yuvarlak lif modeli yapılışı kolay, sade ve şık modellerden. Hazırsanız hemen yeni model kabartma çiçekli lif örneği yapılışını öğrenelim.

Yeni Çiçekli Lif Nasıl Örülür?

Düz, kolay, şık, örülmeye değer örneklerden. İki farklı renkle örülmüş halini göreceğiz. Daha sonra beğendiğimiz renklerde tek renk veya rengarenk lifi örmeye başlayacağız. Kare lif modelleri olarak tasarlanan modeli kolayca tığ işi bebek battaniyesine çevirebilirsiniz. Uzun lifler, kese lifler örebilirsiniz. Kabartmalı, üç boyutlu örgü modellerinden olan örneği paspas yapımında veya bebek yeleklerinde de kullanabilirsiniz.

Kabartma Çiçekli Lif Örneği Yapılışı

Kabartma Çiçekli Lif Örneği Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. İki renkle de muhteşem olmuş. O halde videoya geçelim ve nasıl örüldüğünü öğrenelim. Detaylı anlatımıyla kabartma çiçekli lif örneği yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler