Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

30 Dakikada Lif Nasıl Örülür?

Lif modellerinin en güzel örnekleriyle devam ediyoruz. Bugün 30 dakikada bir lifi tamamlıyoruz. 2 renk, 3 renk ve daha fazlası ip kullanarak kolay lif modellerini örebiliriz. Düz lif modellerinden yeni ve kullanışlı örnekler arıyorsanız bu modele göz atmadan geçmeyin. Uzun lif modelleri, kare lif modelleri ve kese lif modelleri olmak üzere takım lif modellerine de çevirebileceğiniz bir örnek. Tek başına veya 3 lü takım lif modelleri olarak kullanabileceğiniz modellerden. Kolay lif yapılışı takıma rahatlıkla çevrilebilir.  Yeni lif modelleri eğer evde parça lif ipleriniz varsa değerlendirmek için ideal bir model. Renk renk çizgi çizgi lifi örebilirsiniz. Kolay lif modelleri anlatımlı Türkçe videolu olarak hazırlandı. Bu yüzden lif örmeye yeni başlayanlar, yeni başlayanlar için kolay lif modelleri arayanlar mutlaka modeli incelemeliler. Hem gösterişli hem de kullanışlı. Hazırsanız videoya geçip 30 dakikada lif nasıl örülür öğrenelim.

Kolay Kare Lif Modelleri Yapılışı

Kare, uzun, dikdörtgen lif modelleri olarak örebileceğiniz örneklerden. Sizce bu modelden bebek yelekleri nasıl olur. Yada angora iple yelek modelleri. Güzel durur gibi. Tek renk iplerle çeyizlik yelek olarak örülebilir. Fıstıklı olduğu için şık durur.

30 Dakikada Lif Nasıl Örülür?

30 Dakikada Lif Nasıl Örülür? 1

30 Dakikada Lif Nasıl Örülür? 2

Lifi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Kolay, örülmeye değer modellerden. O halde videoya geçelim. Detaylarıyla 30 dakikada lif nasıl örülür izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler