Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kelebekli Yuvarlak Lif Yapılışı

Düz lif modelleri olarak ördüğümüz ve yine üzerini istediğimiz gibi süslediğimiz liflerden bir örnek hazırladık. Sizde dümdüz lifler örüp üzerini örgü çiçek modelleri, örgü güller veya örgü kelebeklerle süsleyebilirsiniz. Özellikle lif örmeye yeni başladıysanız bu tarz lifleri örmek kolay olacaktır. Renk renk kelebeklerle liflerinizi süsleyebilirsiniz. Kese lif modelleri, uzun lif modelleri, kare lif modelleri gibi birçok çeşit örüp örgü aplike modelleriyle süslemeler yapabiliriniz. Şimdi biraz üzeri süslenmiş düz liflerden bahsedelim. Mesela kır çiçekli 3lü takım lif yapılışı örmüştük. Yine düz olarak örüp kenarlarını tığ işi çiçeklerle süslediğimiz modellerdendi. Yada kar taneli kese lif yapılışı hazırlamıştık. Yine düz olarak örüp üzerini örgü kar tanesi ile süslediğimiz modellerdendi. Yeni papatya lif modeli yapılışı da yuvarlak olarak örüp üzerini papatyalarla süslediğimiz örneklerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi kelebekli yuvarlak lif yapılışını öğrenelim.

Kelebekli Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

Lif örneklerinden yine muhteşem bir model daha. Mini kelebeklerle süslediğimiz yepyeni bir örnek. İstediğimiz renklerde uçuş uçuş kelebekler örüyoruz. Daha sonra bu kelebekleri lifimizin üzerine dikiyoruz.

Kelebekli Yuvarlak Lif Yapılışı

Kelebekli Yuvarlak Lif Yapılışı 1

Kelebekli Yuvarlak Lif Yapılışı 2

Kelebekli Yuvarlak Lif Yapılışı 3

Kelebekleri lif üzerine istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Hazır mısınız? Kelebekli yuvarlak lif yapılışına geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler