Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kar Taneli Kese Lif Yapılışı

Lif modellerinden yine güzel bir örnekle devam ediyoruz. Sırada kese lif modelleri olarak örülmüş örgü kar tanesiyle süslenmiş bir örneğin yapılışı var. Kar taneli kese lif yapılışı. Çok hoş çok güzel modellerden. Adım adım nasıl örüldüğünü öğrenecek daha sonra en güzel lif modellerini beğendiğimiz desenlerle süsleyerek öreceğiz. İstersek üzerine örgü kar taneleri, istersek örgü çiçekler, örgü kelebekler, el nakışı modelleri yapacağız. Düz zemin olarak ördüğümüz lif örneklerini çeşit çeşit desenlerle süsleyebiliriz. Lif süslemeleri nasıl yapılır bahsetmiştik. İnceleyerek sizde orada bulunan örgü aplike modelleriyle liflerinizi süsleyebilirsiniz. Birazda kar tanesi lif modelleri yapılışından bahsedelim. En güzel kar taneli modellerden biri motifli kar tanesi lif yapılışı. Bu modeli daha büyük örerek bence bebek battaniyesi modelleri olarak da kullanabiliriz. Kar tanesi yuvarlak lif modeli ise pıtırcık çiçeklerle süslediğimiz örneklerden. Gelelim şimdi yeni model kese lif yapılışına.

Kar Taneli Kese Lif Nasıl Örülür?

Düz zemin olarak hazırlanmış ve üzeri çeşit çeşit süslemelerle tamamlanacak el sokmalı liflerden hazırladık. Çeyizlik veya günlük olarak kullanacağınız modellerden biri. Oldukça zarif. Örülmeye değer örneklerden.

Kar Taneli Kese Lif Yapılışı 1

Kar Taneli Kese Lif Yapılışı

Lifimizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. O halde anlatıma geçelim ve kar taneli kese lif yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler