Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayçiçeği Yuvarlak Lif Yapılışı

Yuvarlak lif modellerinden yine çok güzel bir örnek daha. Ayçiçeği yuvarlak lif yapılışı. Günlük veya çeyizlik lif modelleri olarak öreceğimiz çok şık lif modellerinden. Üçgen dilimlerle ördüğümüz çiçekli lif modelleri motifini birleştirerek yuvarlak life çeviriyoruz. Ayçiçeği renklerini de istediğimiz farklı renklerle de farklı çiçeklere çevirerek örüyoruz. Mesela daha önce güllü lif modelleri anlatımlı örnek hazırlamıştık. Aynı teknikle örülüyor. Çiçekler farklı. Her iki modelde çeyizlerde çok güzel duracak. Şimdi biraz birkaç ayçiçeği modelinden bahsedelim. Mesela örgü çiçeklerle süslenmiş kolay lif modellerinden ayçiçekli bir örnek örmek isterseniz ayçiçeği lif modeli yapımına göz atabilirsiniz. Çok hoş bir model. Ayçiçeği lif modeli yapılışı ise düz liflerden. Oldukça kullanışlı ve şık. 3 boyutlu, kabartmalı bir lif örmek isterseniz videolu ayçiçeği lif örneği yapılışını incelemeniz yeterli.

Ayçiçeği Yuvarlak Lif Nasıl Örülür?

En güzel örmesi keyifli lif örneklerinden bir tarif daha. Yıldız tekniği ile örülmüş lif kenarlarında fıstık tekniğinin süslemesi ile tamamlanıyor. Ayçiçeği desenini veya renklerini liflerde çok kullanıyoruz. Hatta doğadan ilham alarak liflerde hem desen hem de renk seçimlerimize katkı sağlıyoruz. Ayçiçeği yuvarlak lif yapılışı da onlardan biri.

Ayçiçeği Yuvarlak Lif Yapılışı

Lifimiz çok güzel görünüyor. 1 günde tamamlayabilir hazır hale getirebilirsiniz. Son olarak videoya geçelim. Ayçiçeği yuvarlak lif yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler