Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Ayçiçeği Lif Örneği Yapılışı

Çok beğeneceğiniz videolu anlatımla çok güzel bir lif modelleri hazırladık. Çeyizlik lif modelleri arıyorsanız bu örneği kaçırmayın hemen yapın derim. Lif modelleri anlatımlı örneklerden satış yapıyorsanız yine şahane bir model. Geçtiğimiz günlerde sizlerden çok istek alan, çok beğenilen lif modeli olan lahana lif modeli yapılışını videolu olarak vermiştik. Örgüye yeni başlayanlar, ilk defa lif örecekler için anlatımlı güzel bir model. Tığ işi lif modelleri kadar kasnakta lif modelleri de çok güzel oluyor. 2 renkli kasnakta lif modelleri yapabilirsiniz. Ponpon lif modelleri yapabilirsiniz. Farklı şekillerde keserek değişik desenlerde kasnakta lif örnekleri yapabilirsiniz. Yıldız şeklinde, çiçek şeklinde. Hayal gücünüzü kullanarak yepyeni modeller üretebilirsiniz.

Ayçiçeği Lif Örneği Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda çok güzel lif örnekleri yapılıyor. Üç boyutlu lif örnekleri bunlar arasında an güzel modellerden. Her gün yepyeni modeller çıkıyor. Takip eden arkadaşlar daha iyi bileceklerdir. Bizler sizler için en yeni modelleri araştırıp bulup yayınlamaya çalışıyoruz. Yaz geliyor. Çeyiz hazırlığında olanlar için , satış yapanlar için en yeni modeller. Mümkün olduğunca videolu anlatımlara yer vermeye çalıyoruz. Resimli olursa bol resimlere yer veriyoruz ve en sade şekilde anlatmaya çalışıyoruz.

Yine çok beğeneceğiniz bir model hazırladık. Sizlerde yaptığınız lif modellerinizi bizimle anlatımlı olarak paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler