Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kaz Ayağı Lif Modeli

Son günlerin gözde lif modellerinden. Kaz ayağı lif modeli. Çok güzel takım lif modelleri yapılışı hazırladık. Kese lif modelleri, uzun lif modelleri, kare lif modellerinden oluşan güzel bir takım. Renkli kısımlarda parça lif iplerinizi de kullanarak renkli örgüler yapabilirsiniz. Lif modellerinden sadece beğendiğiniz parçaları örebilirsiniz. Yada tüm parçaları örerek çeyizler için takım lifler örebilirsiniz. Çeşitli renk düzeninde örebileceğiniz kolay ve harika bir lif. Ana renk olarak beyaz seçip diğer kısımlarda renkli ipleri tercih edebilirsiniz. Baklava dilimleri, yuvarlak kaz ayağı lif modelleri örebilirsiniz. Takım lif modellerinden önceki yazılarımızda da çok güzel modeller paylaştık. Çeyizler için vazgeçilmez örnekler arıyorsanız 4lü takım lif yapılışını da örebilirsiniz. Takım lif modelleri yapımı birçok renk düzeninde örülerek yapılan çok tercih edilen lif örneklerinden. Şimdi 3 farklı modelle yapılışı hazırlanmış kaz ayağı lif modeli anlatımına geçelim.

Kaz Ayağı Lif Nasıl Örülür?

Kaz ayağı lif modeli her renk düzeni ile örülecek şahane bir lif. Pembe tonlarında yapılmış örneğini göreceğiz. Sizde sevdiğiniz renk düzenleri ile beğendiğiniz parçaları örebilirsiniz.

Kaz Ayağı Lif Modeli 1

Kaz Ayağı Lif Modeli 2

Kaz Ayağı Lif Modeli

Modeller bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel. Yaprak yaprak duran bir örnek.  Farklı iplerle farklı örgülerde de kullanılabilir. Mesela bebek battaniyesinde, bebek yeleğinde kullanılabilir. Çok hoş olacaktır. Severek öreceğiniz çeşitli renklerle tamamlayacağınız 3 şekilde örülmüş lif örneği tarifi. Takım olarak örüleceği gibi tek tek de örülebilir. Şimdi 3 modelin yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler