Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gelinlik Lif Modelleri Yapılışı

Lif modellerinden güzel bir tasarımla devam ediyoruz. Çeyizleri süsleyecek, çeyiz bohçalarında yer alacak çok hoş bir çalışma. Gelinlik lif modelleri yapılışı. İncilerle, kurdelelerle süslediğimiz değişik bir örnek. Lif modelleri yapılışı videolu anlatımlı. Elbise lif modellerini farklı renklerde de örebilirsiniz. Bence kullanımdan çok banyo dekorasyonuna daha çok uygun sanki. Siz ne dersiniz. Lif örneklerinde gelinlere özel damatlara özel lifler örüyoruz. Kaftan lif modeli gelinlere özel liflerden sadece bir tanesi. Bornoz lif modeli yapılışı ise gelin ve damatlara uygun renklerde örülerek bohçalarda takım lif modelleri olarak yerini alabilir. Eminim çok güzel duracaktır.

Gelinlik Lif Modeli Nasıl Örülür?

Etek kısmını örümcekli oyalarla süslediğimiz üstünde incileri kullandığımız belinde ise kırmızı kuşağını unutmadığımız bir lif hazırladık. Detaylı yapılışı videoda. Videodan izleyerek bu şahane gelinlik lif modelleri yapılışını örebilirsiniz. Farklı renklerle de örüp üst kısımdan incileri iptal ederek kese lif modellerine uyarlanarak çocuklara özel lifler olarak da örülebilir. Üzerine o zaman inciler yerine minik örgü çiçekler, örgü kelebekler ekleyebiliriz. Kızlar o zaman daha çok sevecektir.

Gelinlik Lif Modelleri Yapılışı

Gelinlik lif modelleri yapılışını tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Süslemek için beyaz inciler, danteller, güpürler, minik çiçekler kullanabilirsiniz. Örümcekli kısımlarda fırfırlar kullanabilirsiniz. Birkaç fikirden sonra son olarak videoda gelinlik lifin nasıl örüldüğünü izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler