Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bornoz Lif Modelleri Yapılışı

Bornoz lif modelleri anlatımı hazırladık. Lif modelleri olarak örüldüğünde güzel duran örneklerden. Biraz sanki kaftan lif modelini andırıyor. Aynısı değil tabiki. Bornoz lif modeli kullanışlı olur mu bilinmez ama banyo dekorasyonunda kullanılabilir diye düşünüyorum. Şık bir aksesuar olur. Yeni lif modellerinden, değişik lif modellerinden örnekler arıyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Banyo dekorasyonunda da kullanayım diyorsanız yıldız tekniği ile örülmüş bornoz lif modelleri yapılışını örmeye başlayabilirsiniz.

Peki lif örneklerinden başka anlatımlı tariflerimiz yok mu. Mesela sepetli lif modelleri var. Sepet motifli lif örneği yeni modellerden. Örülmeye değer. Üzeri nakışlarla süslenmiş lif yapımı tarifleri var. Nasıl örebilirim diyorsanız nakışlı lif nasıl örülür tam sizlere göre. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi bornoz lif modelleri yapılışını öğrenelim.

Bornoz Lif Nasıl Örülür?

Mavi ve beyaz renklerle örülmüş kolay lif modellerinden bir örnek hazırladık. Bornoz lif modelleri yapılışı. Birçok renk düzeniyle örüp hatta üzerini nakışlarla, lif çiçeği yapımıyla, örgü kelebek motifleriyle süsleyebilirsiniz.

Bornoz Lif Modelleri Yapılışı

Bornoz Lif Modelleri Yapılışı 1

Damatlara özel gelinlere özel lifler tasarlayabilirsiniz. Bornoz lifi gelinlere, damatlara özel olarak hazırlayıp bohçalara takım lif modelleri olarak koyabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Şimdi lifin nasıl örüldüğünü öğrenelim ve birçok şekilde yeniden tasarlayalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler