Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Saçaklı Kese Lif Yapılışı

Lif modellerinden çok beğeneceğimiz takım lif modelleri olarak öreceğimiz anlatımın kese lif yapılışıyla başlıyoruz. İlerleyen günlerde diğer parçalarının da anlatımını hazırlayacağız. İlk olarak kese lifi örerek başlayalım. Saçaklı kese lif yapılışı hem rengiyle hem modeliyle çok güzel duruyor. Çeyizlik lif modelleri olarak öreceğiniz liflerden. Sizde yine saçaklı lifi örerken istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Dilimli kısımlarda renk geçişleri yapabilirsiniz. Rengarenk bir lif örebilirsiniz. Saçaklı kese lif yapılışına geçmeden önce yine benzer şekilde ördüğümüz lif örneklerine değinelim.

Çok beğenilen püsküllü uzun lif yapılışı hazırlamıştık. İki renkli lif modelleri olarak hazırladığımız örneklerden. Püsküllü lif yapımı ise yanında çiçek modelleriyle süslediğimiz örgü lif modellerinden. Kare olarak örmüştük. Kare lif modellerini takımlarınıza örebilirsiniz. Tek başına örerek kullanabilirsiniz. Püsküllü uzun lif modelleri, kese lif modelleri, kare lifler, yuvarlak liflerle çok güzel takımlar örebilirsiniz. Özellikle çeyizlik için örüyorsanız. Çeyizde bir tane takım lif olmalı. Şimdi püsküllü lif modellerinden güzel bir örneğin anlatımıyla devam edelim. Diğer parçaları ise ilerleyen günlerde hazır olacak.

Saçaklı Kese Lif Nasıl Örülür?

Rengi modeliyle kullanışlı bir lif yapılışı daha hazırladık. Hem güzel hem kullanışlı lif anlatımları bulmak zor. Bulmuşken kaçırmayalım. Anlatımını izleyerek renk renk saçaklı kese lif yapılışından örelim. Renklerle istediğimiz gibi oynayarak öreceğimiz yeni lif modellerinden.

Saçaklı Kese Lif Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi bu güzel lifi tüm ayrıntılarıyla öğrenme vakti. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler