Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çilek Lif Modelleri Yapılışı

Çiçeğiyle, yaprağıyla çok beğeneceğiniz çilek lif modelleri yapılışı hazırladık. Renk renk çilek lifler örebilirsiniz. Kese lif modelleri olarak kullanılan en güzel örneklerden. Örgü tutacak modelleri olarak kullanabilirsiniz. Kese lif olarak örmek istediğinizde yapraklı kısımları el sığacak şekilde açık bırakmanız gerekiyor. Çilek lif modellerini isterseniz lavanta kesesi veya sabun kesesi olarak da kullanabilirsiniz.

Bu paragrafta benzer tarzda örülmüş lif örneklerinden bahsedeceğiz. Kirpi ipinden çilek lif yapılışı paylaşmıştık. Aynı modeli kirpi ipi bulamazsanız sakallı iplerle de örebilirsiniz. Sakallı iplerle de güzel duracaktır. Popcorn çilek lif yapımı çok beğeneceğiniz diğer modellerden biri. Son olarak bahsedeceğimiz lif çilek desenli lif olacak. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Bugünün konusu çilek lif modelleri yapılışı.

Çilek Lif Nasıl Örülür?

Çilek lifimizin yanında hem yaprağı hem de çiçeği bulunuyor. Çiçeği sarı göbeğiyle beyaz yapraklarıyla çok güzel duruyor. Yine isterseniz farklı örgü çiçek modelleriyle de süsleyebilirsiniz. Çilek lifleri ise pembe, kırmızı, beyaz gibi birçok renkle örebilirsiniz.

Çilek Lif Modelleri Yapılışı

Çilek lif modelleri yapılışını tamamladığımızda yukarıdaki gibi olacak. O halde videoya geçelim ve nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler