Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Puf Çiçekli Kolay Lif Yapılışı

Lif modellerinden rengiyle modeliyle güzel bir tarifle devam ediyoruz. Menekşe renklerinde harika bir lif. Lifimizi puf çiçeklerle süslüyoruz. Bu yüzden dilediğimiz renkte puf çiçekler örerek lifimizi tamamlayabiliriz. Örgü çiçek modellerini liflerimizde kullanmayı çok seviyoruz. Dümdüz lifler örüp çeşitli çiçeklerle, örgü gül modelleriyle liflerimizi süslüyoruz. Mesela kolay puf çiçekli lif tarifi düz olarak ördüğümüz aralara puf çiçekleri eklediğimiz tariflerden. Sizde lif örmeye yeni başladıysanız ve kolay liflerden örmek istiyorsanız az sonra paylaşacağımız modelle başlayabilir düz örüp üzerini farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. Öreceğimiz lif hem kolay hem de gösterişli. Yine fıstıklı lif modellerinden. Kenarları dilimli hem yıldız lif modellerinden hem de yuvarlak lif modellerinden bir örnek diyebiliriz. Tığ işi lif modelleri anlatımlı örnek ise yine üzerini farklı bir çiçekle süslediğimiz çeyizlik lif modellerinden. Eğer ipleriniz hazırsa hemen puf çiçekli kolay lif yapılışının nasıl örüldüğünü öğrenmeye geçelim.

Puf Çiçekli Lif Nasıl Örülür?

Mor ve lila renkleriyle ve aralarda bulunan sarı rengiyle tam menekşe renklerinde olmuş. Gelincik çiçeklerine, kır çiçeklerine çevirebilirsiniz. Çiçekleri daha önce ördüğünüz liflerden kalan iplerle örebilirsiniz. Ana rengi beyaz belirledikten sonra üzerine her renkle çiçekler yapabilirsiniz.

Puf Çiçekli Kolay Lif Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Papatyalı, puf çiçekli harika bir lif. Gelelim şimdi bu güzel puf çiçekli kolay lif yapılışını izlemeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler