Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lif Örnekleri Yapılışı Açıklamalı

Kırmızı kırmızı çıtır çıtır çiçek açmış çok güzel bir lif. Yapılışı video anlatımlı. Çeyizlik lif modelleri için çok uygun bir örnek. Kenarı dilimli yuvarlak lif modellerinden. Gelin lif modeli olarak örebilirsiniz. Evlenecek bir yakınınıza hediye olarak verebilirsiniz. El emeğinden daha güzel hediye yoktur bence. 4’lü takım lif yapılışı da hediyelik olarak verilebilecek çok güzel modellerden oluşuyor. Basit banyo lifi yapımı örneklerini birçok renkle örerek yeni model haline dönüştürebilirsiniz. Lif örnekleri yapılışı açıklamalı modellerin üzerinde küçük değişiklikler yaparak yeni model gibi örebilirsiniz.

Bahar  Çiçeği Lif Modelleri

Yazı, baharı andıran çok güzel bir lif. Lif örnekleri yapılışı açıklamalı modelde ponpon gülleri hazırlıyoruz. Her renk ile ponpon güllerini örebilirsiniz. Modelin nasıl yapıldığını da detaylı bir şekilde videoda bulabilirsiniz. Ponponlar hazırlayıp farklı liflerde de kullanabilirsiniz. Fırfırlı lif modelleri örüldüğünde çok güzel duruyor. Düz lifler örüp kenarına fırfırlar ekleyebilirsiniz. Lif örnekleri yapılışı açıklamalı örneğin bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

Lif Örnekleri Yapılışı Açıklamalı 3

Lif çok güzel görünüyor. Her yuvarlakta farklı renkli çiçekler yapabilirsiniz. Şimdi detaylı yapılışını videolu olarak izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler