Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ayıcıklı Kese Lif Yapılışı

Ayıcıklı lif modellerinden sevimli bir tarif anlatımı hazırladık. Kız çocuklarına, erkek çocuklarına özel kese lif modellerini örebiliriz. Daha önce de çocuklarımız için özel lif örnekleri örmüştük. Birazdan onlardan bahsedeceğiz. Ayıcıklı kese lif yapılışını pembe ve mavi renklerle örülmüş halini göreceğiz. Dilerseniz pembe renklerle örülmüş lif yapımıörgü çiçeklerle de süsleyebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla, küçük süslemelerle çok güzel lif modelleri örebilirsiniz.

Bu paragrafta çocuklarımız için örebileceğimiz liflerden bahsedelim. Renk renk iplerle çok güzel lifler örebilirsiniz. Evde olan parça lif ipleriyle yeni lif modelleri tasarlayabilirsiniz. Şirinler çizgi filmini çok severiz. Şirinleri seven çocuklara şirinler lif modelleri yapılışını örebilirsiniz. Çok sevineceklerdir. Uğur böceği lif yapımı yine çocukların seveceği liflerden. Kedi sever çocuklara pisicik lif modeli yapılışını örebilirsiniz. Daha fazla lif yapılışı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi ayıcıklı kese lif yapılışını öğrenelim.

Ayıcıklı Lif Nasıl Örülür?

Çok minnoş çok sevimli. Renk renk ayıcıklı lifler örüyoruz. Kese lif olması sebebiyle de lifler oldukça kullanışlı. Kız çocuklarına, erkek çocuklarına, sevimli hayvan figürlerini kullanmayı sevenler için çok hoş bir lif.

Ayıcıklı Kese Lif Yapılışı

Çok sevimli görünüyorlar değil mi. Hem mavi hem de pembe renkle ördük. Kız çocukları ile pembe erkek çocukları için mavi renk özdeşleşmiş. Ama her renkle örebiliriz. O halde son olarak videoya geçelim ve ayıcıklı kese lif yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler