Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Yıldız Lif Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin anlatımıyla devam ediyoruz. Sırada çiçekli yıldız lif yapılışı var. Yıldız lif modellerini taban olarak aynı şekilde örüp üzerini dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Örgü çiçekler, örgü arabalar, örgü kelebekler, örgü aplikeler kullanabilirsiniz. Genelde lifleri süslemek için çeşitli çiçekler, örgü gül modelleri, lif puf çiçeği veya kelebekler kullanılıyor. Simli iplerde liflerde çok kullanılmaya başlandı. Ve gerçekten çok yakışıyor. Yıldız lif modellerinden birkaç modelin yapılışıyla devam edelim. Mesela papatya lif modelleri ve yapılışları çok beğeneceğiniz örneklerden. Aynı tabanı örüp aynı çiçekleri örüp farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. Mavi çiçekli yıldız lif yapılışı yine yıldız taban örüp kenarına çiçekli kenar oyası ile tamamladığımız modellerden. İplerimizi, tığımızı hazırlayalım ve çiçekli yıldız lif yapılışını örmeye başlayalım.

Çiçekli Yıldız Lif Nasıl Örülür?

Mavi tonlarında çiçeklerle süslenmiş çok hoş bir lifin yapılışını hazırladık. 3 boyutlu lif modellerinden diyebiliriz. Beyaz tabanlı lifler örüp daha sonra üzerine çiçek eklemeleri yaparak tasarım modeller oluşturabiliriz.

Çiçekli Yıldız Lif Yapılışı

Çiçekli yıldız lif yapılışını sizde sevdiğiniz renk ve sevdiğiniz çiçeklerle örebilirsiniz. Son olarak videoya geçiyor çiçekli yıldız lif yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler