Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zor Lif Modelleri

Lif modellerinden sizlere yuvarlak, fırfırlı çok güzel bir örnek hazırladık. Zor lif modellerinden kenarlarına istediğiniz fırfırlı renkli modelleri ekleyebileceğiniz bir model. Çok güzel ve zarif görünüyor. Örgü lif modellerinden fırfırlı örneklerden bahsedelim biraz. Kare, uzun, yuvarlak, dikdörtgen gibi çeşitli lifler ördük. Çiçek motifli lif nasıl yapılır önceki yazılardan bulabilirsiniz. Uzun lif modellerine ortası çiçekli kenarlarına fırfır uygulaması yapılmış bir model. Kaftan lif yapımı videosu ise kaftan lif modellerine harika bir örnek. Ve yine kenar kısımlarına fırfır uygulaması yaptığımız bir model. Ördüğünüz herhangi bir lif örneklerine kenar kısımlarına fırfır uygulaması yapabilirsiniz. En güzel lif örneklerinden zor lif modelleri arayanlar için fırfırlı örneğin tarifine geçelim.

Yuvarlak Fırfırlı Lif

Dilimli kenarları fırfırlı ortası inci çiçekli çok güzel bir örnek. Her zaman olduğu gibi lif modellerinin tarifi videolu. Hepimiz tarafından kolayca örülebilmesi için. Zor lif modellerinden olan örneği ilk defa örüyorsanız belki zorlanabilirsiniz. Daha önce birçok kez lif ördüyseniz bu model sizden kaçmaz. Ve kolaylıkla örebilirsiniz Kenarına fırfır uygulaması yaparak ördüğümüz çok beğeneceğiniz bir örnek.

Zor Lif Modelleri

Lifte 3 renk kullanıyoruz. Ve ortaya harikalar çıkartıyoruz. Sizde örmek isterseniz yapılış videosu hemen altta. Çok güzel duran bir örnek. Ve her renk ile keyifle örülebilecek bir örnek. Önce tabanı örüyoruz. Daha sonra fırfır uygulamasını yapıyoruz. Ve sonra ortaya bu güzel lif çıkıyor. Hadi şimdi ayrıntılı bir şekilde yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler