Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik Kese Lif Yapımı

Lif modellerinden yeni bir tasarımla devam ediyoruz. Kese lif modelleri anlatımı hazırladık. Çeyizlerin vazgeçilmez bir parçası olacak. Kese lif modellerine takım parçalar da örebilirsiniz. Uzun lif modelleri ve yuvarlak lif modellerini ekleyerek takıma dönüştürebilirsiniz. En güzel lif modellerini videolu anlatımlarla hazırlamaya devam ediyoruz. Yeni lif modellerinden baharı andıran bir örnekle devam edelim. Çimlerin üzerinde papatya deseni olan lifin detaylarına püsküllü papatya lif yapılışından ulaşabilirsiniz. Bahar dalı yıldız lif yapımı yine çok güzel örneklerden sadece bir tanesi. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Tığ işi lif modellerinden beyaz ve gold iplerle ördüğümüz kese lif yapılışına geçelim. Tüm detaylarıyla çeyizlik kese lif yapımı hemen altta.

Kese Lif Nasıl Örülür?

Yuvarlak motiflerin birleşiminden oluşan kese lif tarifi. Üzerini çiçeklerle, kenarını kenar oyası modelleriyle süslediğimiz çok zarif bir model. Çeyizlik kese lif yapımı için sizde gold, gümüş ipler kullanabiliriz. Renkli ipler pembeler, sarılar, kırmızılar… kullanabiliriz. Bana göre kese lif örnekleri ve uzun lif örnekleri daha kullanışlı geliyor. Çeyizlerde mutlaka olması gereken parçalardan. Siz ne düşünüyorsunuz peki.

Çeyizlik Kese Lif Yapımı

Çok güzel görünüyor değil mi. Örülmeye değer. Süslemeleri çok güzel. Şimdi videodan çeyizlik kese lif yapımını izleyelim. Bol hobili, huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler