Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çarkıfelek Lif Modelleri

Lif modellerinden çok güzel 2 örneğin yapılışını hazırladık. Çarkıfelek lif modelleri. Rüzgar gülünü andıran çarkıfelek lifler. Biraz sizlerle daha önce ördüğümüz liflerden konuşalım. Daha sonra çarkıfelek lif modelleri anlatımına geçeriz. 2 modelde çok güzel. Her iki modeli örebilir veya en çok hangisini beğendiyseniz onu örebilirsiniz. Evet modası hiç geçmeyecek örneklerden biri lahana lif modelleri. Güzel bir örneğin yapılışına lahana lif modeli yapılışından ulaşabilirsiniz. Kat kat yapraklarıyla çok güzel bir örnek. 4 farklı modelde lif örneği anlatımı hazırlamıştık. Renk renk desen desen hazırlanmış 4 çeşit lif. Çeyizlik kolay lif modelleri arayanlar için 4 tarif bir arada. Yuvarlak lif modelleri ve yapılışlarından örmesi kolay hiç unutulmayacak, modası hiç geçmeyecek, eskimeyecek çarkıfelek lif modelleri anlatımına geçelim.

Çarkıfelek Lif Modelleri Nasıl Örülür?

2 farklı modelin tarifini hazırladık. İkisi de çok güzel. Minik çiçekleriyle çarkıfelek lif çok tercih edilen örnekler arasında. Diğer modelde ortasında örgü çiçek modeliyle birçok farklı renk seçeneğiyle örüldüğünde muhteşem duracak modellerden. İlk modelde çiçekli kısımlar için parça ipleri kullanabilirsiniz.

Hadi ilk olarak 1. modelin yapılışını izleyelim.

Çarkıfelek Lif Modelleri 1

İplerimiz malzemelerimiz hazır. Hemen yapılışını izlemeye geçiyoruz.

İlk modelimizi hep birlikte inceledik. Farklı renklerde ipleri hazırlamaya başlayalım. Şimdi 2. modelin yapılışına geçeceğiz.

Çarkıfelek Lif Modelleri

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler