Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yıldız Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı

Lif modellerinden harika bir örnek. Yıldız lif modelleri çok örülen örneklerden. Yıldız lif modelleri yapılışı anlatımlı örnekte renkli kısımları parça iplerle örebiliriz. Lif örneklerinden, örmekten hiç vazgeçmiyoruz. Çok seviyoruz. En güzel lif modellerini günlük kullanım için çeyizlik lif modelleri olarak örüyoruz. Şimdi daha önce ördüğümüz örneklerden bahsedelim. Daha sonra yeni modellerimizin anlatımına geçelim. Fırfırlı yıldız lif yapılışı çok güzel örneklerden. Çeyizlerde mutlaka olması gereken örneklerden. Nazar boncuğu yıldız lif yapılışı çok sevilen modellerden. Çeyizlik takım lif modelleri olarak örülebilir. Örümcekli yıldız lif yapımı renk renk öreceğiniz örneklerden. Şimdi bahsettiğimiz modeller sadece birkaç tanesi. Daha fazlası önceki tarifler arasında. Ve gelecek modeller arasında. Yıldız lif modelleri, kese lif örnekleri, uzun lifler, takım halinde örülmüş modellere bir tıkla ulaşabilirsiniz. Sıra geldi yeni modelin yapılışına.

Yıldız Lif Nasıl Örülür?

Ortasında çiçeği, kenarında kalp motifleri, bitişte fıstıklarla yapılmış çok güzel bir lif. Mavi ve beyaz tonları seçilmiş. Ayrıca fıstıklarla fiyonk yapılıp ortasına inci dikilerek lif tamamlanmış. Yıldız lif modelleri yapılışı anlatımlı örnekten yola çıkarak sizde en güzel örgülerinizi, örgü modellerinizi yapabilirsiniz. Hayal gücü ile yeni modeller tasarlayabilirsiniz.

Yıldız Lif Modelleri Yapılışı Anlatımlı

Modelin fiyonklu kısımlarına da kalp motifi ekleyerek bütün tam bir motif yapabiliriz. Yine fiyonk eklemesi de yaparak. Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Kolay ve şık. Örülmeye değer bir örnek. Kar tanesini andıran bir tarif. Her renkle çok güzel duracak modellerden. Yıldız lif modellerinden çok severek öreceğimiz modelin detaylı yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler