Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Marul Lif Modelleri

Bugün lif modellerinden çok güzel bir galeri hazırladık. Netten derlediğimiz marul lif modelleri, lahana lif modellerinden oluşan bir galeri. Daha önce benzer modellerin yapılışını hazırlamıştık. Biraz onlara değindikten sonra galeriyi incelemeye geçeriz. Galeride ördüğümüz örneklerin renk değişimleriyle çok daha güzel hallere dönüştürebiliriz. Örümcekli lahana lif, fırfırlı lif, nazar boncuklu lif gibi çok güzel örnekler var. Mesela lahana lif modeli yapılışı resimli olarak anlattığımız modellerden. Birçok renk değişimiyle keyifle örebilirsiniz. Pıtırcıklı lahana lif yapılışı da aynı şekilde öyle. Her katı aynı renkle örebileceğiniz gibi farklı renklerle de örebilirsiniz. Fırfırlı lahana lif modeli ise birçok şekilde uyarlanarak örülecek örneklerden. Uzun lif modellerine, kese lif modellerine, yıldız, yuvarlak lif modellerine, kese lif modellerine çevirebilirsiniz. En güzel örnekleri biraz hayal gücü biraz örgü becerisiyle tasarlayabilirsiniz. Şimdi birbirinden güzel marul lif modellerini inceleyelim.

Marul Lif Örnekleri

Marulların, lahanaların kat kat yaprakları vardır. Az sonra paylaşacağımız lif örnekleri de öyle. İsmimi kat kat olmasından, kenarlarının kıvrımlı olmasından alıyor. Modellerin çoğunu önceden videolu anlatımlı olarak hazırlamıştık. Burada şuan için anlatım yok. Sadece örnekler var. Anlatımlara önceki yazılardan ulaşabilirsiniz.

20 den fazla çeşit çeşit örülmüş en güzel lif modelleri bir arada. Bu güzel modelleri ister çeyizlik lif modelleri ister günlük kullanım için lif modelleri olarak örebilirsiniz. Evlenecek bir arkadaşınıza, genç kızlara, genç delikanlılara hediye olarak örüp hazırlayabilirsiniz. Gelin birlikte netten derlediğimiz en güzel marul lif modellerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler