Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Lif Modeli Yeni Örnek

Lif modellerinden yeni tasarım lif yapılışı hazırladık. Çok güzel bir örnek. Yuvarlak lif modeli yeni örnek anlatımı videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek örebilir satış yapabilir, çeyizleriniz için örebilirsiniz. Lif örneklerinde tarifleri genel itibari ile videolu olarak hazırlıyoruz. İlk defa örecekler, yeni modelleri yapmak isteyenler için örmesi kolay olsun diye. Çeyizler için kolay ve gösterişli modelleri seçiyoruz genelde. Abartı modeller görsel olarak güzel ama maalesef kullanışlı olmuyor. Belki banyo dekorasyonunda kullanılabilir. Çeyizler için güzel ve kullanışlı modellerden bahsedelim biraz. Üçgen motiften lif yapımı yine yuvarlak liflerden. Kolay minik kalpli altıgen lif yapılışı yeni bir model. Kalpler renkli iplerle de yapıldığında harika olur. Daha fazla lif yapımı için önceki yazıları inceleyebilirsiniz. Şimdi yuvarlak lif modeli yeni örnek detaylarına geçelim.

Yuvarlak Lif Örneği Nasıl Örülür?

Ortasındaki yeni tasarım çiçeği ile çok güzel bir örnek olmuş. Ortada kullanılan motif bebek battaniyesine veya farklı örgü modellerine de çevrilebilir. Patik süslemelerinde kullanabiliriz. Örgü kırlent modellerinde kullanabiliriz. Yuvarlak lif modeli yeni örnek detaylı anlatımı videoda yer alıyor. Lifte bulunan renkli kısımları parça lif ipleri ile örebiliriz. Kırmızı renklerle harika olur. Kırmızı beyaz çeyizlere çok yakışıyor.

Lifin ortasında bulunan modelli kısmı direk lifin üzerine yapıyoruz. Modele bakılarak ayrıca motif olarak örüp farklı yerlerde kullanabiliriz. Bebek örgülerini süslemek içinde kullanılabilir diye düşünüyorum. Sizce nasıl olur. Hırkalarda, yeleklerde cep yapılabilir mesela.

Yuvarlak Lif Modeli Yeni Örnek

Yuvarlak Lif Modeli Yeni Örnek 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Eğer hemen örmek isterseniz altta bulunan videoyu izleyebilirsiniz. Satış için hediyelik için çeyizler için şahane bir örnek.

Yuvarlak Lif Modeli Yeni Örnek 2

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler