Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni 2 Katlı Uzun Lif Yapılışı

Lif modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışıyla devam edeceğiz. Geçtiğimiz günlerde benzer bir modeli yuvarlak lif modelleri olarak paylaşmıştık. Takım lif modelleri olarak da örebilirsiniz. Az önce bahsettiğimiz life yeni 2 katlı yuvarlak lif yapılışından ulaşabilirsiniz. Sade, zarif, kullanışlı lifler bulmak oldukça zorlaştı. Abartıdan uzak, çok şık, çok güzel bir modelin yapılışını inceleyip öreceğiz. Biraz gösterişli lifleri de dekor amaçlı da kullanabilirsiniz. Yeni 2 katlı uzun lif yapılışı kullanışlı modellerden. Son paylaştığımız lif örnekleri arasında yuvarlak lif modellerine bir anlatım var. Fıstıklı yuvarlak lif yapılışı. Bir günde birkaç tane öreceğimiz kolay lif modellerinden. Daha fazla lif yapılışı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi lif nasıl örülür öğrenme zamanı.

2 Katlı Uzun Lif Nasıl Örülür?

Her renk düzeniyle örülecek çok güzel çok şık bir lif hazırladık. Çeyizlerinize çok yakışacak. Çeyizlik lif modelleri olarak hemen örülecek çeyiz kıskandıracak lif modellerinden. Benzer bir modeli yuvarlak olarak örmüştük. Yanına onu örüp birde kese lif modelleri eklersek 3lü takım lif modeline çevirmiş oluruz.

Yeni 2 Katlı Uzun Lif Yapılışı

Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Adım adım yeni 2 katlı uzun lif yapılışı detaylarını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler