Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Laleli Uzun Lif Yapımı

Lif modellerinden yepyeni bir örnek. Uzun lif modellerine şahane bir tasarım ekliyoruz. En güzel lif örneklerini anlatımları ile birlikte sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Lif modellerinden kare, yuvarlak, uzun, kese, takım lif modellerinden en güzel örnekleri hazırladık. Çeyizlik lif modelleri olarak örebileceğiniz süper bir tarif. Çilek lif modelleri ve yapılışını da çeyizlik olarak, takım olarak örüp kullanabilirsiniz. Nilüfer çiçeği lif nasıl örülür detaylı anlatımı ile paylaşmıştık. Çeyizlik takım lif modelleri olarak örebilirsiniz. Ördüğünüz lifleri evlenen genç erkeklere, kızlara hediye edebilirsiniz. Eminim çok beğeneceklerdir. Özellikle yeni model, yeni tasarım olan lifleri. Laleli uzun lif yapımı takım olarak tasarlayıp ister satışta, günlük – çeyizlik kullanımda, hediye olarak örebileceğiniz örneklerden. Lif modelleri yapımı için daha fazla anlatıma ulaşmak isterseniz önceki yazıları inceleyebilirsiniz. Şimdi tasarım model yeni örneğe geçelim.

Laleli Uzun Lif Nasıl Örülür?

Şahane bir tarif var sırada. Laleli uzun lif yapımı. Uzun lif örneği için 3 renk lif ipi, 2 adet plastik halka, makas ve ipimize uygun tığ kullanacağız.  Lif çok güzel. Malzeme listesinden bahsettik. Lifin yapılışı ise Türkçe videolu. Laleli uzun lif yapımı çok beğeneceğiniz liflerden. Düz lifler örüp üzerini birçok farklı şekillerde süsleyebilirsiniz.

Laleli Uzun Lif Yapımı

Şimdi lifimizi ayrıntılı bir şekilde videodan izleyelim. Laleli uzun lif yapımı örülmeye değer çok güzel bir örnek. Sadece orta kısmı yaparak ve çeşit çeşit süslemelerle bile yeni lif modelleri örüp kullanabilirsiniz. Çok güzel duruyor.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler