Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çilek Lif Modelleri ve Yapılışı

Çilek lif modelleri ve yapılışı ile devam ediyoruz. Yuvarlak lif modelleri ile örülmüş harika bir örnek. Çeyizlik lif modelleri, günlük kullanımlar için örebilirsiniz. Çilekleri her renk ile yapabilirsiniz. Kırmızı çilekler, pembe çilekler. Hatta rengarenk çilekler. Çilek lif modelleri ve yapılışı için birkaç örneğe değinelim. Çok fazla çeşidi var. En güzellerinden biri popcorn çilek lif yapımı. Aynı örneği popcornlar yerine fıstıklarla da yapabilirsiniz. Yuvarlak çilek lif yapımı fıstıklardan oluşan bir model. Kirpi içinden çilek lif yapılışı yine harika örneklerden. Çocuklara özel olarak örebilirsiniz. Kirpi ipi bulamazsanız sakallı ipte kullanabilirsiniz. Tüm modeller çok güzel. En az onlar kadar güzel bir lif daha hazırladık. Çilek lif modellerini kese şeklinde de örüp kullanabilirsiniz. Çocuklara özel olarak tasarlayabilirsiniz. Hadi şimdi yuvarlak çilek lifin yapılışına geçelim.

Çilek Lif Modelleri Anlatımlı

Anlatımlı videolu bir örnek. Yuvarlak, uzun, kare olarak tasarlayabilirsiniz. Çilek lif modelleri ve yapılışı takım lif modelleri olarak tasarlayıp örebileceğiniz bir örnek. Modelin yapılışını videolu olarak hazırladık. Lif örmeye, örgü örmeye yeni başlayanlarda rahatlıkla örebilirler. Kolay ve gösterişli bir örnek. Küçük motifleri yan yana 3 tane birleştirerek uzun lif modelleri olarak da tasarlayabilirsiniz. Yine 2 küçük motif birleştirerek kese lif modelleri olarak da yapabilirsiniz. Çok güzel olacaktır. Uzun lif modeline de bir örnek göreceğiz.

Çilek Lif Modelleri ve Yapılışı 1

Çilek Lif Modelleri ve Yapılışı 3

Çilek Lif Modelleri ve Yapılışı

Çilek Lif Modelleri ve Yapılışı 2

Çilek Lif Modelleri ve Yapılışı 5

Çilek Lif Modelleri ve Yapılışı 6

Modellerimizi inceledik. Renk renk çilek lifler örebilirsiniz Şimdi videolu anlatımla güzel bir yuvarlak çilek lif örüşünü izleme zamanı.

Kaynak : https://www.instagram.com/elisi_sevdasi5/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler