Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şemsiyeli Lif Nasıl Örülür?

Lif modellerinde bugün renk renk örülen şemsiyelerden oluşan bir örneğin yapılışını hazırladık. Tüm detaylarıyla şemsiyeli lif nasıl örülür öğreneceğiz. Yuvarlak lif modellerinin üzerini renkli şemsiyelerle süslüyoruz. Renkli şemsiye kısımlarında daha önce ördüğünüz liflerden kalan parça ipleri kullanabilirsiniz. Kenarları dilimli yuvarlak liflerde beğendiğiniz süsleme şekilleriyle süsleyebilirsiniz. Düz liflerin üzerini küçük motiflerle süsleyebilirsiniz.

Lif örneklerinde çeşit çeşit desenlerle günlük kullanım veya çeyizlik lif modelleri olarak birçok örnek ördük. 500 den fazla modelin yapılışını paylaştık. Yeni lif modellerini de paylaşmaya devam edeceğiz. Bu kısımda renkli iplerle ördüğümüz parça lif iplerini de değerlendirebileceğimiz modellerden bahsedeceğiz. Renkli kolay kese lif yapılışı örmesi kolay ve şık duran örneklerden. Artık iplerden lif nasıl örülür yine kare lif modelleri anlatımı paylaşmıştık. İnceleyerek lif yapımında kullanabilirsiniz.

Şemsiyeli Lif Yapılışı

Pembe, mavi, sarı, yeşil… Renk renk şemsiyelerle güzel bir lif yapılışı hazırladık. Düz liflerin üzerine renkli şemsiyeler ekliyor şemsiyeli lif modellerini örüyoruz. İsterseniz şemsiyeleri tek renk de örebilirsiniz. Üzerine küçük kanaviçe etamin örnekleri, el nakışı modelleriyle süslemeler yapabilirsiniz.

Şemsiyeli Lif Nasıl Örülür?

Şemsiyeli Lif Nasıl Örülür? 1

Şemsiyeli Lif Nasıl Örülür? 2

Lifleri tamamladığımızda yukarıdaki gibi duruyor. Özellikle çocuklarınıza özel lifler olarak şemsiyeli lifleri örebilirsiniz. Hazırsanız hemen anlatıma geçip şemsiyeli lif nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler